TO JEST MIEJSCE,
W KTÓRYM MOŻESZ PORUSZYĆ KAŻDY TEMAT BEZ OBAWY, ŻE KTOŚ CI GO USUNIE.

tajne programy kosmiczne

Porozmawiajmy o rzeczach, o jakich się filozofom nie śniło.
Awatar użytkownika
skaranie boskie
Administrator
Posty: 281
Rejestracja: 10 cze 2020, 1:37
Lokalizacja: wieś

tajne programy kosmiczne

Post autor: skaranie boskie »

Mam tu nagranie, które na pewno nie może być żadnym dowodem naukowym, niemniej zapraszam was do jego obejrzenia, bo zawiera bardzo interesujące teorie. Gość co prawda opowiada dość statycznie, ale i tak uważam, że warto jego rewelacji wysłuchać. Tym bardziej, że chwilami opowieść bywa wręcz zabawna.
https://www.youtube.com/watch?v=u59BeWdnw3Q
Kloszard to nie zawód...
To pasja, styl życia, realizacja marzeń z dzieciństwa.


admin@egoija.pl
Awatar użytkownika
refluks
Posty: 42
Rejestracja: 17 cze 2020, 10:57

tajne programy kosmiczne

Post autor: refluks »

Można się czegoś ciekawego dowiedzieć czy aby zgubiłeś się w Internecie?
Bo przez dziesięć minut oglądałam i mnie nie zainteresowało.
Mam półtorej godziny na co poświęcić?
Awatar użytkownika
skaranie boskie
Administrator
Posty: 281
Rejestracja: 10 cze 2020, 1:37
Lokalizacja: wieś

tajne programy kosmiczne

Post autor: skaranie boskie »

Napisałem, że gość opowiada dość statycznie.
To rzecz dla osób, które lubią opowieści na pograniczu science fiktion.
Ile prawdy w tej opowieści - nie wiem. Znam kilka innych relacji na ten temat, każda jednak może być zarówno wierną opowieścią o wydarzeniach, jak i konfabulacją. Myślę, że lepiej byłoby przeczytać książkę, niż zdawać się na rozwlekłą o niej relację.
Rzecz traktuje o (rzekomej?) eksploracji kosmosu już na wiele lat przed oficjalnymi misjami kosmicznymi. Mnie interesuje, choć sposób podania też mnie trochę nuży.
Kloszard to nie zawód...
To pasja, styl życia, realizacja marzeń z dzieciństwa.


admin@egoija.pl
FrankJScott
Posty: 400
Rejestracja: 02 lis 2023, 18:47

tajne programy kosmiczne

Post autor: FrankJScott »

In reply to the lady inquiring about reiki for peace, reiki life, reiki do, reiki energy treatment, reiki master courses, learn healing, after reiki, reiki therapy, I highly recommend this my latest blog post about Best Energy Healing In NYC blog or usui reiki master teacher, reiki classes, reiki healing candles, reiki 1 practitioner, reiki meditation benefits, now healing, energy healing sessions near me, learn reiki healing, on top of this recommended Reiki Master NYC details on top of become a reiki master, reiki what is reiki, reiki master teacher near me, reiki master healing near me, words for energy healing, reiki healing nyc, learn reiki healing near me, reiki practitioner experiences, alongside all this go to the website for Holistic Treatments In NYC tips which is also great. Also, have a look at this new Chakra Cleansing NYC site and don't forget benefits of reiki treatment, body energy healing, usui healing, natural energy healing, reiki master near me now, reiki shiki ryoho, reiki lineage usui, reiki master healing near me, as well as this discover more for Sound Bath NYC blog with body and mind healing, reiki how to do, benefits reiki healing, in person reiki, energy healing nyc, reiki usui shiki ryoho, holistic healing session, reiki for focus, for good measure. Check more @ Top EICR Certificate Info 16f5f41
xardoc
Posty: 6805
Rejestracja: 18 lut 2024, 6:45

tajne programy kosmiczne

Post autor: xardoc »

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
ODPOWIEDZ